Ketterät kirjaimet (1.-4. luokkalaisille)

Lisätietoja ajankohdista opettaja Anne Oldengarmilta (anne.oldengarm@suomikoulu-muenchen.com) tai info@suomikoulu-muenchen.com.

Talvi /
kevät 2023
Lauantai14.1.13.00-15.00
Lauantai28.1.13.00-15.00
Lauantai11.2.13.00-15.00
Lauantai4.3.13.00-15.00
Lauantai18.3.13.00-15.00
Lauantai25.3.13.00-15.00
Lauantai22.4.13.00-15.00
Lauantai13.5.13.00-15.00
Lauantai20.5.13.00-15.00
Lauantai17.6.13.00-15.00
Lauantai24.6.45-vuotisjuhla
Lauantai8.7.13.00-15.00