Nuorisoryhmä

Lisätietoja ajankohdista opettajilta (etunimi.sukunimi@suomikoulu-muenchen.com) tai info@suomikoulu-muenchen.com.

Syksy 2022PvmKlo
Lauantai1.10.13.00-15.00
Lauantai15.10.13.00-15.00
Lauantai22.10.13.00-15.00
Lauantai12.11.13.00-15.00
Lauantai26.11.13.00-15.00
Lauantai10.12.Joulutapahtuma
Talvi /
kevät 2023
Lauantai14.1.13.00-15.00
Lauantai28.1.13.00-15.00
Lauantai11.2.13.00-15.00
Lauantai4.3.13.00-15.00
Lauantai18.3.13.00-15.00
Lauantai25.3.13.00-15.00
Lauantai22.4.13.00-15.00
Lauantai13.5.13.00-15.00
Lauantai20.5.13.00-15.00
Lauantai17.6.13.00-15.00
Lauantai24.6.45-vuotisjuhla
Lauantai8.7.13.00-15.00
Lisäksi noin kerran kuussa (2.10., 13.11., 4.12., 15.1., 12.2., 19.3., 23.4., 21.5., 18.6.) on nuorisoryhmäläisille tarjolla virtuaalitunti Zoomin välityksellä. Osallistumislinkki ja lisätiedot suoraan opettaja Annamaria Lehdolta (annamaria.lehto@suomikoulu-muenchen.com).